ПЕРЕВІРКА НА ПОЛІГРАФІ У КРИВОМУ РОЗІ

Перевірка на поліграфі у Кривому Розі користується інтересом, як приватних осіб, так і власників великих корпорацій. Всього за пару годин, без будь-якого насильства або погроз можна дізнатися, вам кажуть правду або обманюють. До того ж ціни на всі види тестування цілком розумні і будуть «по кишені» кожному.

 

Перевірка на поліграфі у Кривому Розі

Які типи перевірок ми пропонуємо:


Корпоративні, коли ви тестируете свій персонал, керівну верхівку або ж нових співробітників, яким поки що не зовсім довіряєте.

 

Тестування з застосуванням психологічних прийомів Stimul Test.

Судові перевірки підозрюваних, щоб довести їх провину або невинність.

Перевірки приватного характеру - домашній персонал, чоловіка/дружину, родичів.

 

 

Тестування на детекторі брехні у Кривому Розі

Перевірка на детекторі брехні у Кривому Розі має широку сферу застосування. Вона допомагає вирішувати всі суперечки і непорозуміння більш лояльним, неконфліктний способом.

Чому варто вірити таким перевіркам?

Дійсно, багато наших замовників спочатку не розуміють, як можна за допомогою датчиків і приладів визначити брехню або правду. Насправді перевірка на поліграфі у Кривому Розі - це ціла наука, яка базується на реакціях нервової системи, серцебиття, дихання та інших процесів в організмі. Всі зміни вловлює детектор і відображає в цифровому вигляді, а поліграфолог їх зчитує.

Наші фахівці працюють на сучасному, кращому в світі обладнанні. Воно дозволяє максимально точно зібрати і проаналізувати свідчення, тому:


1.

Достовірність наших перевірок не нижче 87%. Якщо цей відсоток нижчий, ми проводимо повторне тестування безкоштовно.

 

3.

Поліграфолог дає свій висновок у письмовому вигляді і несе повну відповідальність за зазначені там відомості. Тому нерідко такі висновки стають доказом провини або невинності в суді.

2.

У разі впевненості опитуваного або замовника в помилці, ми проводимо повторну перевірку.

4.

Для замовника ми записуємо хід тестування на відео. Ви самі зможете подивитися, як проходило опитування, побачити реакцію людини на ті чи інші питання. Відеозапис також конфіденційний, його отримує замовник разом з висновком експерта.

Всеукраїнська асоціація поліграфологів


За час роботи Всеукраїнської асоціації поліграфологів тестування на поліграфі у Кривому Розі стало доказом невинуватості більше 20 разів. У нас замовляють тестування персоналу великих компаній для виявлення промислового шпигунства або некомпетентних співробітників.

Нам довіряють!

Якщо вам потрібні достовірні дані, які ви зможете перевірити, не варто звертатися до приватних фахівців. Така перевірка, можливо, обійдеться дешевше, але ви отримаєте сумнівні результати, які були зібрані обладнанням сумнівної якості.

До нас звертаються, тому що:


Наша компанія це філія Всеукраїнської асоціації поліграфологів. Тому всі наші фахівці і експерти мають спеціальну освіту і досвід.

У кожного поліграфолога є атестат і дозвіл державного зразка на ведення такого виду діяльності.

 

 

Ми працюємо з найкращим і найточнішим обладнанням у світі.

 

Наші фахівці крім великого досвіду мають навички психолога, тому зможуть проводити тестування в комфортному для опитуваної людини темпі.

 

З нами співпрацюють великі компанії і телеканали.

Члени ВАП є спікерами різних професійних заходів.

 

Вартість таких перевірок залежить від багатьох факторів - це приватна перевірка або корпоративна, ви хочете працювати з фахівцем або експертом та інше. Також пропонуємо абонентське обслуговування великих і невеликих компаній, виїзні перевірки.

Щоб не псувати собі нерви і настрій замовляйте тестування на детекторі брехні. Кривий Ріг це одне з міст, де розташоване наше офіційне представництво. Поліграфолог може приїхати до вас або ж ви самі зможете пройти тестування в нашому офісі.


Тест на поліграфі у Кривому Розі можуть замовити, як приватні особи, так і компанії різного роду діяльності.

Що стосується перевірок на детекторі брехні у Кривому Розі для приватних осіб, то в основному таке тестування має на увазі наступне:

 • перевірка на зраду (чоловік / дружина або друг / подруга);
 • тестування підлітків на крадіжки або обман. Нерідко застосовується для отримання інформації про вживання заборонених засобів;
 • тест чоловіка або дружини на предмет пропажі з дому матеріальних цінностей. На жаль, до сих пір багато в різних сім'ях суперечок про те, хто взяв гроші або матеріальні цінності і куди витратив;
 • перевірка домашнього персоналу (няні, водія, кухаря, покоївки, особистого охоронця і т.д.).


Перевірка на поліграфі у Кривому Розі для юридичних осіб (компаній і підприємств) в основному відноситься до наступних випадків:

 • перевірка співробітників на детекторі брехні перед прийомом на роботу;
 • тести співробітників після звільнення;
 • планове тестування співробітників. Особливо актуально для вищої ланки менеджменту на великому підприємстві або в компанії;
 • перевірки відповідальних за закупівлі. Застосовується в компаніях різнопланової діяльності, так як багато порушень помічаються саме з таким типом працівників. І в результаті їх діяльності компанія втрачає частину прибутку;
 • тестування IT-шників. Дуже затребувана послуга, так як в цій сфері один з найбільших відсотків співробітників, що займаються комерційним шпигунством і зливом інформації конкурентам;
 • перевірка співробітників обслуговуючого персоналу. Особливо актуально для компаній, що надають персонал приватним особам, а також для рекрутингових агентств і клінінгових компаній;
 • тести в рамках службового розслідування. При розслідувань крадіжок і пропаж;
 • тестування на детекторі брехні у Кривому Розі співробітників охорони або охоронної служби.


Офіційне представництво Всеукраїнської асоціації поліграфологів в місті Кривий Ріг пропонує провести тести на детекторі брехні, щоб дізнатися правду в будь-якому питанні. Так, послуги можуть бути представлені приватним особам і юридичним.ДЕТАЛЬНО ПРО ПЕРЕВІРКИ НА ПОЛІГРАФІ