Детектор брехні (поліграф) у Кривому Розі

Поліграф у Кривому Розі - це можливість швидко і з максимальною точністю вирішити найбільш спірні питання приватного характеру або в суді. Ми є офіційним представництвом Всеукраїнської асоціації поліграфологів (ВАП). Тому ви можете довірити нам вирішення найскладніших справ.

ЧИМ МИ МОЖЕМО БУТИ ВАМ КОРИСНІ?

Цифри та факти про нас

 • 14321Проведено перевірок із використанням поліграфа
 • 2529Розкрито правопорушень
 • 396Виявлено шахраїв
 • 39Проведено судових експертиз із використанням поліграфа
 • 122Постійних клієнтів
ДЕТАЛЬНІШЕ

6 ПРИЧИН, ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС

 • 1

  ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

  Ми є експертами в сфері поліграфології та детекції брехні.

   

  Дослідження на поліграфі й навчання поліграфологів – наші основні напрямки діяльності.

   

  Ми не розпилюємось на другорядне. Маючи багаторічний досвід, ми «стерли зуби» на сотнях досліджень. Тому в цій сфері ми найкращі.

   

  В нашій команді працюють кандидати і доктори наук, поліграфологи більш ніж з десятирічним досвідом.

 • 2

  ШВИДКІСТЬ РЕАГУВАННЯ

  Наша команда поліграфологів швидко і ефективно реагує на поставлені завдання.

   

  Ми вважаємо, що можливість проведення перевірки по «гарячих слідах» дозволяє значно підвищити відсоток повернення вкраденого та розкрити злочин.

   

  А тому ми на зв'язку 24 години на добу. У нас завжди є вільний поліграфолог, який готовий виїхати до Вас.

 • 3

  ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ

  Ви платите виключно за результат.

   

  Ми надаємо не тільки послуги детекції брехні, але й конкретні відповіді на конкретно поставлені запитання.

   

  Наш досвід і можливості сприяють задоволенню навіть найвимогливіших Клієнтів.

   

  Нашими клієнтами є телеканали, політичні партії, великий і середній бізнес, які дуже ретельно підходять до підбору своїх членів та співробітників.

 • 4

  ВИКОРИСТОВУЄМО НАЙКРАЩІ ПОЛІГРАФИ

  Ми працюємо на кращих в світі поліграфах: RUBICON, LAFAYETTE, AXCITON, КРИС.

   

  Ми маємо всі необхідні дозвільні документи для проведення досліджень.

   

  Ви самі можете обрати поліграф, який ми в подальшому використаємо під час перевірки.

 • 5

  ОПЛАТА ПОСЛУГ

  Ми використовуємо гнучкий підхід в питаннях оплати послуг і загальної цінової політики Асоціації, який враховує як можливості й побажання Клієнта, так і особливості конкретного дослідження.

   

  Можливі різні форми розрахунку. Господарську (підприємницьку) діяльність здійснюють члени ВАП самостійно.

   

  Клієнтам надається належний бухгалтерський документ, який підтверджує оплату.

   

  Ми знайдемо з Вами спільну мову.

 • 6

  КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

  Ви можете бути впевнені в тому, що зможете нам довіряти найінтимніші подробиці Вашої бізнес – активності й особистого життя.

Досягнення

 • Фахівцями ВАП створений перший український поліграф «РУБІКОН», який має сім реєстраційних каналів. Отримана вся необхідна дозвільна і технічна документація. Завдяки належній якості та низькій вартості поліграф «РУБІКОН» став лідером державної закупівлі для Міністерства оборони, Служби безпеки та прокуратури України.

  Детальніше про поліграф «РУБІКОН»»

 • В 2014 році наша Асоціація отримала статус ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ. В 2016 році було створено і зареєстровано в Мінюсті двадцять два Представництва ВАП у найбільших містах України. Ми постійно рухаємося вперед, як у якості послуг, що надаються, так і в їх кількості.

  Приєднуйтесь до нас!

 • З червня 2015 року поліграфологам, які пройшли курс навчання на базі представництв ВАП, надається свідоцтво державного зразка. В рамках договору про співпрацю з Одеським національним університетом імені І.І.Мечникова програма навчання була стандартизована і пройшла затвердження Вченою радою ІІСТ ОНУ імені І.І.Мечникова.

КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПОЛІГРАФОЛОГІВ

Поліграф на сьогоднішній день є комп'ютеризованим пристроєм, який фіксує різні фізичні параметри і тим самим допомагає поліграфологові дізнатися, а чи правду каже людина чи ні. Поліграф за допомогою чутливих датчиків, що кріпляться на людину, зчитує фізичні параметри під час опитування. Пристрій сам не може показати і дізнатися чи говорить людина правду. Висновок про правду та брехню робить безпосередньо оператор поліграфа, а точніше поліграфолог. Послуги перевірки на поліграфі в Кривому Розі вельми затребувані, тому що багато людей бажають знати правду про своїх працівників, улюблених і навіть дітей.

Поліграф часто ще називають детектором брехні. І цей пристрій дозволяє мирно вирішити різного роду спірні питання і ситуації в житті.

Представництво Всеукраїнської асоціації поліграфологів займає лідируюче місце по перевіркам на детекторі брехні в Кривому Розі. Поліграфологи мають великий досвід в сфері тестування та забезпечені сучасними сертифікованими в Україні поліграфами з новітнім програмним забезпеченням. Тестування може відбуватися з виїздом фахівця в офіс або на будинок, як в будь-який район Кривого Рогу, так і в будь-яке містечко або селище всієї області. Тест на поліграфі пройде за всіма правилами і вимогам законів. До того ж наші співробітники гарантують повну анонімність самого процесу і результатів тестів.Що пропонує представництво ВАП:

1. Проведення перевірок на детекторі брехні в Кривому Розі, які зможуть допомогти в розслідуванні важливих справ або ж просто підтвердять або спростують Ваші підозри.
2. Навчання для отримання спеціальності експерт-поліграфолог. Самі курси поліграфологів проходять не в Кривому Розі, а в Києві.
3. Продаж поліграфів початківцям і досвідченим поліграфологам. В наявності унікальні детектори брехні Рубікон українського виробництва з надійним програмним забезпеченням. У парі це дозволяє проводити максимально точні тести.


У чому переваги роботи з представництвом Всеукраїнської асоціації поліграфологів:

● Швидке отримання правди, що дозволяє визначити винних у різних ситуаціях. Це стосується зрад, перевірки співробітників на злодійство і злив конкурентам важливих даних про роботу компанії. Швидке реагування дозволяє швидко знайти винного і вжити заходів щодо нього. Нашими співробітниками були розслідувані сотні справ по всій області стосовно приватних сімейних справ і щодо бізнесу.
● З нами Ви нічим не ризикуєте. Не буде втрат, як в фінансовому плані, так і в плані іміджу.
● Перевірка на поліграфі в Кривому Розі дозволяє істотно знизити витрати. Адже навіть внутрішня служба безпеки не завжди може знайти винного. А поліграфолог зможе це зробити з гарантією.
● Ви зможете істотно заощадити час тих співробітників, які спеціалізуються на аналізі ризиків і в питаннях безпеки, так як вони зможуть направити більше зусиль на ті моменти, які приносять максимальну вигоду компанії.
● Періодичне тестування на поліграфі співробітників вже в короткі терміни повністю зведе нанівець крадіжки і обмани з боку персоналу.
● Набір на роботу тільки надійних співробітників з чистою біографією, щодо яких немає сумніву.
● Рішення сімейних питань всередині сім'ї без розголосу для оточуючих. З поліграфологом ви зможете дізнатися, чи зраджує чоловік або дружина, чи крадуть діти гроші, чи є у кого-то зв'язку з поганими компаніями, що призводить до вживання заборонених речовин і алкоголю.У офіційному представництві Всеукраїнської асоціації поліграфологів працюють тільки поліграфологи з великим стажем роботи. Перевірки проводяться тільки на сертифікованих в Україні поліграфах. Все це дає високу гарантію точності результатів тестів, а точніше 98%. Більшість фахівців мають вищу юридичну або психологічну освіту, а також є висококваліфікованими фахівцями.Чому детектор брехні такий важливий сьогодні


Брехня завжди була і є руйнівником будь-яких відносин. А якщо брати суспільство в цілому, тоді брехня призводить до катастроф державного рівня. Багато брешуть. Це стосується не тільки політики. Адже брехня в родині теж катастрофічна. Абсолютно всі люди брешуть за своє життя величезну кількість разів. Це позначається як на окремих життях, так і на суспільстві в цілому.

Навіть найменша брехня веде до різних непередбачуваних наслідків. І більшість з них будуть негативними. З цієї причини, якщо використовувати поліграф і викривати брехливих людей один за іншим, тоді життя оточуючих людей буде поліпшуватися. Навіть на брехуні це позначиться, адже перед тим як збрехати знову, він вже спочатку кілька разів подумає. Відповідно будь-яка брехня може бути викрита.

Завдяки перевіркам на поліграфі прийдуть зміни в найкоротші терміни. Всі відразу зрозуміють, що брехати не вихід, яка б ситуація не була. Світ би покращився. Це ми говоримо зі свого досвіду. Так, коли на підприємстві вводилися періодичні перевірки на поліграфі, то буквально за кілька місяців ситуація поліпшувалася в рази. Припинялося злодійство, наймалися на роботу тільки перевірені люди з правдивими даними в резюме і без шкідливих звичок, швидко звільнялися скомпрометовані співробітники. Це актуально для компаній будь-якої сфери діяльності. Від маленького магазину, де продавці більше не крадуть, до великих IT-компаній, де знаходили шпигунів конкурентів. І повірте, поліграф на багато ефективніший навіть в порівнянні зі службою безпеки. Винятком є випадки, коли в службі безпеки на постійній формі працює свій професійний поліграфолог. І до речі, до цього приходять багато власників середніх і великих компаній.

Люди звикли брехати, ким би вони не працювали. Прибиральник, що краде туалетний папір і чистячі засоби, директор підприємства, який говорить, що його очисні системи працюють на 100% і не завдають шкоди екології. Вони звикли це робити і знають, що їх брехню про чесну роботу ніхто і ніколи не зможе розкрити. Але тепер же завдяки досвідченим поліграфологам і передовим детекторам брехні можна швидко розкрити правду і притягнути брехунів до відповідальності відповідно до їх вчинків.

Наші фахівці можуть привести сотні прикладів, коли розкриття злочинів допомагало не тільки сім'ям, а й усьому суспільству. Вони виводили на чисту воду не тільки злодіїв, а й насильників і навіть убивць. З поліграфологами Всеукраїнської асоціації поліграфологів співпрацює чимало слідчих по всій Україні. Це стосується Поліції, СБУ та інших відомств. Поки що в основному це стосується тільки розкриття злочинів. Але ми сподіваємося, що в найближчому майбутньому досвід буде спрямований і на розкриття розкрадань у всіх гілках влади. Уявіть собі, якби чесно перевірити всіх директорів державних підприємств. Можна було б розкрити розкрадання коштів платників податків України та припинити це раз і назавжди. Саме до цього прагнуть поліграфологи - довести свою користь всьому суспільству України.

І якщо ви ще сумніваєтеся, чи потрібна перевірка на поліграфі в Кривому Розі і чи зможе вона допомогти у вирішенні проблеми чи завданні, тоді пропонуємо просто проконсультуватися з нашими поліграфологами. Вони пояснять кожен момент тесту і зможуть дати консультацію саме щодо Вашого завдання.