КУРСИ ПОЛІГРАФОЛОГІВ

Курси поліграфолога у Кривому Розі на сьогоднішній день мають великий попит і стали досить потрібними багатьом. За допомогою комп'ютерного тестування можна швидко визначити, говорить людина правду чи брехню. Тому Всеукраїнська асоціація поліграфологів кожні 3 місяці оголошує новий набір курсантів, щоб «виростити» з них не просто фахівців, а справжніх профі своєї справи з тонким розумінням психології людей.

 

Як проводиться навчання?

 

Як і багато подібних занять, наші курси складаються з теоретичної та практичної частини. Причому теорію курсанти проходять за місяць, а ось отримувати практичний досвід будуть протягом півроку. Цей метод дозволяє постійно підтримувати інтерес до навчання і отримувати знання безпосередньо, працюючи в парі з фахівцем нашої асоціації.

 

Навчання поділене на 3 етапи:

   

 • Заочний. Ви самі зможете прочитати літературу і ознайомитися з важливими термінами, методами та принципами науки. Хороший варіант для тих, хто вчиться або працює, але також бажає стати фахівцем. Практичну частину все ж доведеться пройти разом з нашими вчителями.
 • Теоретичний. Вся інформація подається на лекції. Цей варіант кращий тим, що ви зможете задавати питання безпосередньо, детально розбирати всі моменти для майбутньої роботи.
 • Кураторський. Курсанти переходять до отримання практичних знань і досвіду. Спершу їм довіряють звичайні перевірки, для яких не завжди потрібно бути хорошим психологом. Далі тестування будуть більш складними.

 

Навчання поліграфолога у Кривому Розі з ВАП неможливо. Наша школа знаходиться в Києві. Але отримати диплом у нас - це правильне вкладення грошей і курси коштують витраченого часу.


Стати поліграфологом з ВАП це:

 • Заняття з кращим фахівцем нашого центру. Щорічно він підтверджує своє звання на переатестації.
 • Детальне вивчення всіх 5 апаратів для детекції брехні - RUBICON, LAFAYETTE, AXCITON, КРІС, БАР'ЄР.
 • Вивчення особливостей поведінки та психології деяких груп тестованих осіб.
 • Поглиблене вивчення тестованих осіб, підозрюваних у крадіжках та обмані.
 • Способи впливу на апаратуру для спотворення результату.
 • Проходження найсуворішою атестації по закінченню курсу.
 • Отримання диплома державного зразка на спеціальних бланках, які неможливо підробити.

 

Навчання поліграфологів

Робота поліграфологом у Кривому Розі дуже актуальна, тому що це місто досить велике, щодня тут виникають десятки спірних ситуацій. Але стати кваліфікованим експертом можна, тільки отримавши досвід у хорошого фахівця. Не довіряйте приватним поліграфологам або школам, приходьте до нас і будьте впевнені в своїх знаннях.

 

ДЕТАЛЬНО ПРО НАВЧАННЯ